Əsas səhİfəHaqqımızdaXəbərlərKredİtlərİstiqrazlarFiliallarHesabatlarƏlaqə
“FinexKredit” Bank Olmayan Kredit Təşkilatı müştərilərə bölgələrdə kredit verilişinin rahat və operativ şəkildə təşkil edilməsi məqsədi ilə Goranboy rayonunda yeni filialını istifadəyə vermişdir.  Bundan sonra Goranboy və ətraf rayonların sakinləri yeni açılmış filialımıza yaxınlaşaraq Şirkətimizin təqdim etdiyi kredit məhsullarından istifadə edə bilərlər. Bu addım təşkilatın müştərilərinin rahatlığını təmin etməklə yanaşı həmdə Şirkətin strateji inkişaf proqramına uyğun həyata keçirilir.
“Finex Kredit” Bank Olmayan Kredit Təşkilatı 2013-cü ildən Dövlət qeydiyyatından keçmişdir. Hal-hazırda şirkət öz fəaliyyətini baş ofis və 10 filialı vasitəsi ilə aparır. Azərbaycan maliyyə bazarında korporativ qiymətli kağızlar, orta və kiçik sahibkarlığın və fiziki şəxslərin kreditləşməsi üzrə aktiv fəaliyyət göstərir. “Finex Kredit” BOKT öz fəaliyyətini müasir beynəlxalq maliyyə standartlarına uyğun şəffaf tərəfdaşlıq prinsipləri əsasında quraraq Dövlət qurumları və fondları ilə geniş əməkdaşlıq edir. Şirkətin rəsmi auditoru RSM-Azərbaycan beynəlxalq audit şirkətidir.

16.09.2019. Starting today, the new branch of Gerabanboy will serve you!
Finex Kredit, a non-bank lending institution, has opened a new branch in Goranboy region to provide customers with convenient and quick lending in the regions. From this day on, residents of Goranboy and surrounding areas will be able to contact our newly opened branch and use the credit products provided by our company. This step is carried out in accordance with the strategic development program of the company, and also ensures the comfort of its customers.
Finex Kredit, a non-bank credit institution, was registered in 2013. Currently, the company operates through its head office and 10 branches. The financial market of Azerbaijan is active in the field of corporate securities, small and medium enterprises and individuals. Finex Kredit NPO actively cooperates with state institutions and funds, based on the principles of transparent partnership in accordance with modern international financial standards. The official auditor of the company is the international audit company RSM-Azerbaijan.