Əsas səhİfəHaqqımızdaXəbərlərKredİtlərİstiqrazlarFiliallarHesabatlarƏlaqə
“FinexKredit” Bank Olmayan Kredit Təşkilatı müştərilərə bölgələrdə kredit verilişinin rahat və operativ şəkildə təşkil edilməsi məqsədi ilə Goranboy rayonunda yeni filialını istifadəyə vermişdir.  Bundan sonra Goranboy və ətraf rayonların sakinləri yeni açılmış filialımıza yaxınlaşaraq Şirkətimizin təqdim etdiyi kredit məhsullarından istifadə edə bilərlər. Bu addım təşkilatın müştərilərinin rahatlığını təmin etməklə yanaşı həmdə Şirkətin strateji inkişaf proqramına uyğun həyata keçirilir.
“Finex Kredit” Bank Olmayan Kredit Təşkilatı 2013-cü ildən Dövlət qeydiyyatından keçmişdir. Hal-hazırda şirkət öz fəaliyyətini baş ofis və 10 filialı vasitəsi ilə aparır. Azərbaycan maliyyə bazarında korporativ qiymətli kağızlar, orta və kiçik sahibkarlığın və fiziki şəxslərin kreditləşməsi üzrə aktiv fəaliyyət göstərir. “Finex Kredit” BOKT öz fəaliyyətini müasir beynəlxalq maliyyə standartlarına uyğun şəffaf tərəfdaşlıq prinsipləri əsasında quraraq Dövlət qurumları və fondları ilə geniş əməkdaşlıq edir. Şirkətin rəsmi auditoru RSM-Azərbaycan beynəlxalq audit şirkətidir.

Əsas səhifəHaqqımızdaXəbərlərKreditlərİstiqrazlarFiliallarHesabatlarƏlaqə
с быстрое кредитование в регионах. С этого дня жители Геранбоя и прилегающих районов смогут обратиться к нашему недавно открывшемуся филиалу и пользоваться кредитными продуктами, предоставляемые нашей компанией. Этот шаг осуществляется в соответствии со стратегической программой развития компании, а также обеспечивает комфорт ее клиентов.
Finex Kredit, небанковская кредитная организация, зарегистрирована в 2013 году. В настоящее время компания осуществляет свою деятельность через свой головной офис и 10 филиалов. Финансовый рынок Азербайджана активен в сфере корпоративных ценных бумаг, предприятий малого и среднего бизнеса и частных лиц. Finex Kredit НКО активно сотрудничает с государственными учреждениями и фондами, основываясь на принципах прозрачного партнерства в соответствии с современными международными финансовыми стандартами. Официальный аудитор компании - международная аудиторская компания RSM-Азербайджан.