27.09.2019. Azərbaycan Mikromaliyyə assosiasiyasının üzv təşkilatların növbədən kənar iclası keçirilmişdir!
27 sentyabr 2019-cu il tarixində Azərbaycan Mikromaliyyə Assosiasiyasının üzv təşkilatların növbədən kənar iclası keçirilmişdir. İclasda "FinexKredit" BOKT Açıq Sehmdar Cəmiyyətini İdarə Heyətinin Sədri Rəşad Qasımov təmsil etmişdir.
Növbədən kənar İclasda AMFA-nın İdarə Heyətinə yeddi üzv seçilmiş və onların içərisindən "İnkişaf üçün Maliyyə" MMC-nin nümayəndəsi Cəlal Əliyev AMFA-nın İdarə Heyətinin Sədri seçilmişdir. Bu vəzifəni Cəlal Əliyevdən oncə "Aqrarkredit" BOKT-nın Strateji planlaşdırma, marketinq və beynəlxalq əlaqələr departamentinin direktoru Süleyman Kələşov tutmuşdur.
Qeyd etmək istəyirik ki "FinexKredit" BOKT- ASC 2013-cü ildən Azərbaycan Mikromaliyyə Assosiasiyasının üzvüdür.

27.09.2019. An extraordinary meeting of members of the Azerbaijan Microfinance Association has taken place!
On September 27, 2019, an extraordinary meeting of members of the Azerbaijan Microfinance Association was held. The meeting was represented by the Chairman of the Board of Finex Kredit Open Joint Stock Company Rashad Gasimov.
At the retreat, seven members of the AMFA Council were elected, and among them a representative of the AMFA Council, a representative for development finance Jalal Aliyev was elected. Suleiman Kalashov, Director of the Department of Strategic Planning, Marketing and International Relations of NPO "Aqrarkredit", was appointed by Jalal Aliyev.