3.02.2020. “Finex Kredit” BOKT ASC-nin 3 illik strategiyasının əməliyyat planı üzrə müzakirələr aparılmışdır.
“Finex Kredit” BOKT ASC-nin 2020-2022-ci illər üzrə inkişaf strategiyasının icrası ilə bağlı hazırlanacaq əməliyyat planının əsas istiqamətləri 3 fevral 2020-ci il tarixində Cəmiyyətin Müşahidə Şurasının və İdarə Heyətinin birgə iclasında müzakirə olunmuşdur. İclasda qeyd edilmişdir ki, 9 noyabr 2019-cu il tarixində təsdiq edilmiş 3 illik inkişaf strategiyası Şirkətin bütün istiqamətlərini əhatə edir. Strategiyada müəyyən olunmuş hədəf və vəzifələrin tam və zamanında icrası üçün işçi qrupu yaradılmış və mərhələli əməliyyat planınınn hazırlanaraq təqdim edilməsi tapşırılmışdır.

3.02.2020. Discussions on the operational plan of the 3-year strategy of Finex Kredit OJSC took place.
The main directions of the Finex Kredit OJSC operating plan for implementing the development strategy for 2020–2022 were discussed at a joint meeting of the Supervisory Board and the Board of Directors on February 3, 2020. At the meeting, it was noted that the three-year development strategy, approved on November 9, 2019, covers all areas of the Company. For the full and timely implementation of the goals and objectives outlined in the strategy, a working group was created and a targeted action plan should be prepared and submitted.